2014 Audi A5

Audi’nin iç ve dış tasarım olarak oldukça dikkat çeken modellerinden biri olan A5 sahip olduğu birbirinden farklı özellikleri ve kullanıcısına sağladığı konfor ile kadın erkek herkesin satın alıp kullanmak isteyeceği bir araç niteliği taşımaktadır. Özellikle dış tasarımında kullanılan farklı özellikler aracı fazlasıyla dikkat çekici yapmakta ve kaliteli bir görünüm sergilemesine yardımcı olmaktadır.
[ad]
2014 Audi A5 kaç beygir? Kaç tork?

Audi A5 in özelliklerinden bazı örnekler vermek gerekirse; 7 ileri şanzımanı, önden çekişli ve quattro çekiş sistemi,  2.0 motor gücünde ve 350Nm lik torku ile üretilen A5 modeli benzinli ve dizel olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. 1690, 1700 ve 1615 gibi farklı kilogram ağırlıklarındaki araçlar 0’dan 100 km hıza 6.5 ve 7.9 km/s’yede ulaşmaktadır.  A5 de yakıt tasarrufu sağlayan start/stop özelliği ile özellikle şehir içi ulaşımlarınızda yakıtta tasarruf sağlayabilirsiniz. İç donanımda fine nappa deri döşemeleri, sürücü bilgilendirme sistemi, hız sabitleme sistemi,  ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar, yüksek çözünürlüklü 7inç renkli ekran, 3 boyutlu harita, wifi, sürücü ve yolcu hava yastıkları sizlere güvenilir ve konforlu bir araç ile yolculuk yapma imkânı verir.

2014 Audi A5 ne kadar?

Audi A5 modeli nin iç tasarımında kullanılan bütün bu özelliklerle aynı nitelikte olan özellikleri dış tasarımında da rahatlıkla bulabilmek mümkün. Dış tasarımında bulunan özelliklerden birkaçına örnek vermek gerekirse; elektrikli ısıtmalı ve katlanılabilir yan aynalar, led arka farlar, Bi- xenon farlar, elektrikli açılır kapanır bagaj kapağı ve kilitli bijonlardır. Audi A5 nin fiyatı araçların özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Fiyatlar 180 ile 250 bin arası değişim göstermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Tema Yapımcısı : Ankara Evden Eve Nakliyat