Da Vinci’s Demons 2.Sezon ne zaman başlayacak?

Da Vinci’s Demons 2.Sezon ne zaman başlayacak?
2.786 kez okundu.

Da Vinci’s Demons 2. sezon macera türünde dizi formatında olan dizinin daha da gelişen olaylarını ele almaktadır. Drama ve tarihsel fantezi olarak nitelendirilebilecek dizinin yaratıcısı Davir S. Gover, Tom Riley ve Lara Pulver’dir. Aynı zamanda müziklerinin bestesini de Bear McCreary yapmıştır. Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık yapımı olan film İngilizce dilinde tasarlanmıştır. Birinci sezonda 8 bölüm yer almıştır. David S. Gover prodüksiyonu olan filmin yapımcılığını Lee Morris üstlenmiştir. Bunun yanında editörlüğü de Tim Murrell yapmıştır. Neath Port Talbot ve Wales’te çekimler süren Da Vinci’s Demons 2. sezon oldukça merak edilmektedir.[ad]

Her bir bölüm 60 dakika sürelidir. Çoklu kamera ayarları ile çekilen film Leonardo Da Vinci’nin gençliğini konu almaktadır. Da Vinci’nin hem bir sanatçı, mucit, idealist hem de bir aydın olduğu bilinmektedir. İlk gösterimi Fox ve Starz kanalında yapılan dizinin ilk gösterimi 12 Nisan 2013’te yapılmıştır.

2014’de yayınlanması planlanan ikinci sezonun siparişi verilmiştir. Da Vinci’s Demon’s 2. sezon Marvel çizgi roman yazarları olan 3 yazarla anlaşılarak yazılmıştır. Bu yazarlar Jonathan Hickman (Avengers) ve Matt Fraction (Hawkeye) adlı yazarlardır.

Söz konusu dizi tam bir tarihsel fantezi olarak nitelendirilmektedir. Bu hikaye da Vinci’nin 25 yaşındayken hiç anlatılmamış ve kimsenin bilmediği hikayesini konu almaktadır. Söz konusu hikayede hem fikirler hem de inançlar kontrol edilmektedir. Bu tarihi zamanda fikirlerin özgür kalması için bir adamın mücadelesi konu edilmiştir.

Da Vinci’s Demons 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı Nisan 2013 olarak Amerikan sitelerinden öğrendiğimizi söyleyebiliriz. birinci sezondan çok daha farklı bir öykü ile anlatılmaktadır. Söz konusu hikayede aynı zamanda Da Vinci’ye hediye olarak sunulmuş olan insanüstü zeka ele alınmakta ve hikaye bunun üzerinde şekillenmektedir.  Aynı zamanda dinin yalanlarını ortaya çıkarmak gibi sapkın bir inancı vardır. Kendi iç dünyası oldukça karanlık olan Da Vinci pek çok icadı olan biridir. Da Vinci’nin aklında saklı topraklar vardır. Bu toprakların açığa çıkması için Yeryüzünün Evlatlar olarak bilinen grup Hafıza çeşmesi ile bağlantıya geçmektedir. Dizide sanatsal bir mitoloji söz konusudur. Vinci’nin Yapraklar Kitabı ile alakalı bir görevi bulunmaktadır. Söz konusu görev için mücadele eden Da Vinci’nin babası ile vahşi bir ilişkisi bulunmaktadır. Gizli topluluklarla şaibeli bir savaş içindedir. Aynı zamanda görevde olan bir casusla tehlikeli bir romantizm ilişkisi içindedir. Aynı zamanda Floransa ile Milan’ın gücü için pek çok mücadele gerçekleştirmişti.r Ortaçağ arka planı olan dizi Da Vinci’nin hayallerini konu almaktadır. Bunun yanında fotografik hafızası ve düşünce süreçleri de bu dizi içinde görselleştirilmiştir. Bunun için son teknoloji çekimler, farklı kamera açıları ve slow motion çekimler yapılmış, rotoscoping planlar ile tüm görüntüler eşleştirilmiştir.

Da Vinci’s Demons 2. sezon birinci sezonda çözümlenmeyen düğümlerin çözülmesini sağlayacaktır. Bunu yapmak tüm olay örgülerinin birbirine bağlanmasını sağlayarak olacaktır. Da Vinci’s Demons 2. sezon konusunda hemen hemen tüm dizi hayranları pek çok yorum getirmekte, Da Vinci’nin karanlık güçlerle mücadelesini konu alan bu fantastik hikayede ne tarz bir olay örgüsünün gelişeceğini merakla beklemektedir. Da Vinci’s Demons 2. sezon tarihsel dizi hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Tema Yapımcısı : Ankara Evden Eve Nakliyat