Facebook Bizim Çiftlik Hile Kodları

Facebook Bizim Çiftlik Hile Kodları

Son yıllarda Facebook oyunlarına olan ilgi hızlı bir şekilde artmaya başladı. Özellikle Facebook’ta yayınlanan birbirinden kaliteli oyunlarında bundan oldukça etkili olduğu söylenebilir. Bu oyunlardan bir tanesi olan Facebook bizim çiftlik oyunu da yine milyonlarca oyuncuya sahip olan ve oldukça popüler bir oyundur. Bu oyun sayesinde Facebook’taki arkadaşlarınızla yarışabilir ve onlarcan daha iyi bir çiftçi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Bunun için Facebook hesabınıza giriş yapmanız ve oyunu açmanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz gibi Facebook’ta bulunan oyunları oynadığınız zaman bazı şeylerin belirli bir süresi bulunmakta ya da bazı ürünleri alabilmeniz içinse para kullanmanız gerekmektedir. Böyle bir durum herkesin canını sıkabilir. Özellikle oyunun bağımlısı olan bir kişi istediği bir şeyi alamadığı zaman oyundan soğuyabilmektedir. Sizde Facebook bizim çiftlik oyununu oynuyorsanız ve herhangi bir sınırınızın olmasını istemiyorsanız bu durumda yapmanız gereken Facebook Bizim Çiftlik Hile Kodları kullanarak oyunda büyüyebildiğiniz kadar hızlı büyüyebilir ve tüm rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Bunun için sizlere söyleyeceğimiz şeyleri yapmanız yeterli olacaktır.

Facebook bizim çiftlik oyununda hile yapabilmeniz için ilk olarak Google Chrome programını indirmelisiniz. Bu bir internet tarayıcısı olduğu için oyunu Google Chrome üzerinden açacaksınız. Başka hiçbir program indirmenize gerek yoktur. Programı indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra yapmanız gereken Facebook hesabınıza giriş yaparak bizim çiftlik oyununu açmak olacaktır. Oyunu açtıktan sonra hediye bölümüne girmelisiniz. Hediye bölümüne girdiğinizde gönder ya da istek butonlarından bir tanesine fareniz ile sağ tıklayın sağ tıkladığınızda karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerden “öğeyi denetle” sekmesine basmalısınız. Bu sekmeye bastığınız zaman karşınıza “a class=”gifts_btn” onclick=”javascript: parent.VillageWishes.send(”, null, ’20173′, ‘Yeni Yıl Kartı’);”>” çıkacaktır. İşte hile yapacağımız yer burası. Buraya dikkatli bir şekilde görecek olursanız burada (”, null, ’20173′, ‘Yeni Yıl Kartı’) kısmını göreceksiniz. Bu kısımdaki “20173” kısmı bizim hile kodlarımızı yazacağımız kısımdır. Buraya ne tür hediyeyi isterseniz bunun kodunu yazmanız yeterli olacaktır. Örneğin, domatesin kodu 2, buğdayın 3, yoncanınki 4. Buraya hangi hileyi istiyorsak onun kodunu yazmamız yeterli olacaktır. Örnek olarak domatesi kullanacaksak (”, null, ’3′, ‘Yeni Yıl Kartı’) yapmamız yeterli olacaktır. Böylece oyunda bizlere bol bol domates gelecektir. Yine bunun gibi yüzlerce kodu kullanarak hile yapmanız mümkün. Bunun için sitemizdeki Facebook bizim çiftlik hile kodlarını kullanmanız yeterli olacaktır. Bu sayede oyunda hiç kimse size yetişemeyecek ve arkadaşlarınıza fark atacaksınız.

Burak Gokturklu (137 Posts)

Ben Burak Gokturklu. Akdeniz Üniversitesi Spor fakültesi mezunuyum. Spor ve Teknoloji hakkında çok fazla bilgim var. İyi bildiğim kategorilerde yazdığım yazıları ve son teknoloji duyurularını Putur.com üzerinden ben yapacağım. Bana sormak istediğiniz soruları aşağıda ki yorum bölümünden iletebilirsiniz. Elimden geldiğince hızlı cevaplandırmaya çalışacağım.


Etiketler:

Yorumlar

 1. kemal bölükbaşı diyor ki:

  para10000

 2. kemal bölükbaşı diyor ki:

  çk 100000

 3. kemal bölükbaşı diyor ki:

  para 25 100

 4. dfgdfg diyor ki:

  maalesef sağ tıklayınca adobe flash ayarları gozukuyor.

 5. isminiz diyor ki:

  bu hileyi cok yaptım oyunun … bile koydum

 6. ömer diyor ki:

  nsıl olmuyo bende ögeyi denetle yok

Yorum Yaz