Supernatural 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Supernatural 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
5.031 kez okundu.

Supernatural 9. Sezon gösterime çok yakında girecek ve dizinin birçok izleyicisi  yeni sezonu ne zaman gösterime gireceğini oldukca merak ediyor durumdalar.  Öncelikle iyi haberimiz şu, dizi kanalı ile 9 ve 10. sezonlar için anlaşmaya vardılar ve 10. sezonun final sezon olacağını belirttiler. Internetten öğrendiğimize kadarılya, 9. sezon 1.bölüm 8 Ekimde Amerika saati ile akşam 8, Türkiye saati ile gece 03:00′de yayınlanacak. Supernatural dizisini ise the CW kanalından izleyebilir yada Türkiyede Türkçe çeviri ile yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.[ad]

9.sezon öncesi yaptıkları fragman:

Etiketler:

Supernatural 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Ahmet diyor ki:

  Cuma akşamları yayınlanan ve biz Türk izleyicilerinde sabırsızlıkla ertesi günü bekleyip alt yazısı ile izlemeye alışkın olduğumuz Supernatural yeni sezonu ile dönüş yapacağı sonbaharda 15 Ekim Salı günü The Originals’ın ardından yani 21.00′dan sonra ekranlara gelecek. Ama dizinin fanları alışkanlıkların dışına çıkacakları için üzülmesinler, bu kötü habere rağmen onlara tutunabilecekleri bir müjde geldi!

  Jim Beaver Bobby Singer’ın beklenmedik bir şekilde diziye geri döneceğini doğruladı.

  Ünlü aktör twitter’da paylaştığı kısa bir yazı ile, “Heyecanlanmamaya çalışın, ama Supernatural’a geri dönüyorum. dedi. Yeni senaryoyu okuyan Beaver, 9.sezon’da herhangi bir gelecek göremedim, artık bundan ne anlarsanız? diyerek döneceği ile ilgili ifadesinide netleştirmiş oldu!

  Dizinin fanları hatırlayacaktır, Bobby’i dizide en son Sam Winchester cehennem’i kapatmak için testleri uygularken, iyi bir ruh’u (Bobby Singer’ın) cehennem’den kaçırıp, cennet’e gönderdiği zaman görmüştük. Tabi dizinin sezon finalinde de Tanrı’nın yazıcısı olan Metatron intikam için tüm meleklerin Dünya’ya düşmesine sebep olmuştu. Anlaşılan o ki yeni sezonda tüm bu olan biten her şey geri sarılacak ve hiç bir şey olmamış gibi belirlenen bir noktadan dizi devam edecek gibi görünüyor.

 2. Deli diyor ki:

  Supernatural 9.sezon fragmanı yayınlanmış!

 3. Dean Winchester diyor ki:

  Hele şükür sonunda beee 8 sezonu 3 kere bitirdim 9 bekliyorum diye 😀 Hele şükür geliyo beahhhh

Sayfa başına git
Tema Yapımcısı : Ankara Evden Eve Nakliyat