The Walking Dead 4. Sezon ne zaman başlayacak

The Walking Dead 4. Sezon ne zaman başlayacak

The Walking Dead izleyicilerinin merak ettiği soruların en başında “The Walking Dead 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” geliyor. Bizde bu sorunun cevabını amc web sitesinde bulduk. Yapılan resmi açıklamalara göre 4. sezon çekimleri başladı ve 2013 kış’da gösterime başlayacak. Ay olarakda Aralık-Ocak ayları arasında başlayacağını belirtmişler. Öngerilen kesin tarih ise 21 Aralık olarak bazı sitelerde görülebiliyor. 3. sezonda, grup birbirine daha fazla bağlanmıştır artık. Aralarındaki sorunları çözmeleriyle birlikte, hepbirlikte ilerlemeye devam ederler. Oldukça zevkli ve heyecan dolu sezonlardan bir tanesidir. Bu sezon daha çok hapishanede geçmektedir. Zombilerden temizledikleri hapishaneyi sığınak olarak kullanmaktadırlar.The Walking Dead 4. Sezon Neler olacak?

The Walking Dead 4.Sezon’da neler olacağı konusunda herkes merak içinde beklemektedir. Kirkman yeni sezon için şovun yeni başlayacağı ile ilgili iddialı sözlerle sehircileri meraklandırmıştır.

The Walking Dead yeni sezon Fragman

Sinem Soranlı (70 Posts)

İstanbul Teknik Üniversitesi Moda bölümünden mezunum. Moda ve Sinema konusunda oldukca kendime güveniyorum ve bilgilerimi sizlere aktarmak istiyorum. Bu fırsatı bana sundukları için Putur.com Yönetimine teşekkür ediyorum. Bana olan sorularınızı her daim email , google plus yada burada yorum kısmından iletebilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz