Vampir Günlükleri (Vampire Diaries) 5.Sezon 1.Bölüm 03/10/2013 Yorumları

Vampir Günlükleri (Vampire Diaries) 5.Sezon 1.Bölüm 03/10/2013 Yorumları
5.083 kez okundu.

Vampir Günlükleri 5. Sezon 1. bölüm 3 Ekimde CTV kanalında başlıyor. Pekala… Gün Perşembe günü! The Vampire Diaries 5. sezonuyla ekranlara dönecek. Biz hikayede ne olabilir ne olacak diye düşündük ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Lütfen sizlerde düşüncelerinizi bizimle yorum olarak paylaşın.[ad]

1) Stefan ve Elena – Sezonun başında Elana tamamen Damon ile gözüksede bence Elena Stefan ile devam edecek. Dolayısıyla bu büyük olarak bu sezonun en büyük parçası olacaktır.

2) Silas and Katherine – Önceki bölümler ve hikayeler her nekadar Silas’ın Katherine e ilgisi olduğunu göstersede bence bu tamamen yanlış. Silas’ın tek gerçek aşkı bence Petrova. Silas onu geri almak için herşeyi yapacaktır.

3) Bonnie Bennett ölümden dönecek, bunu söylemem yeterli sanırım. Eğer bu söylediğim gerçekleşmezse en mutsuz kişilerden birisi de ben olacağım.Jeremy için 2 kere yaptılar..

Herkesin fikir ve düşüncelerini okumak için can atıyorum. Lütfen ön görüşlerinizi ve diziyi izledikten sonraki görüşlerinizi buradan paylaşın.

 

 
 
 
 
 
 

Etiketler:

Vampir Günlükleri (Vampire Diaries) 5.Sezon 1.Bölüm 03/10/2013 Yorumları Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. şeyma diyor ki:

  Stefan ve Elena konusunda yanılıyosunuz bence.. Sitenizin ve dizinin dikkatli bir takipçisiyim ve asla böyle bir şey görmedim ben.

 2. Tezcan diyor ki:

  Bende Silas ve Katherine ‘e katılmıyorum.

 3. reyhan diyor ki:

  Bence Stefan ve Elena yorumu doğru ama Silas ve Katherine için;
  Silas Stefan ın görsel ikizi ise,Katherine de Elena nın görsel ikizi idi zaten,yani onların aşkı Stefan ve Elena’nın yansıması olabilir.

Sayfa başına git
Tema Yapımcısı : Ankara Evden Eve Nakliyat