Vampir Günlükleri (Vampire Diaries) 5.Sezon 1.Bölüm 03/10/2013 Yorumları

Vampir Günlükleri (Vampire Diaries) 5.Sezon 1.Bölüm 03/10/2013 Yorumları

Vampir Günlükleri 5. Sezon 1. bölüm 3 Ekimde CTV kanalında başlıyor. Pekala… Gün Perşembe günü! The Vampire Diaries 5. sezonuyla ekranlara dönecek. Biz hikayede ne olabilir ne olacak diye düşündük ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Lütfen sizlerde düşüncelerinizi bizimle yorum olarak paylaşın.

1) Stefan ve Elena – Sezonun başında Elana tamamen Damon ile gözüksede bence Elena Stefan ile devam edecek. Dolayısıyla bu büyük olarak bu sezonun en büyük parçası olacaktır.

2) Silas and Katherine – Önceki bölümler ve hikayeler her nekadar Silas’ın Katherine e ilgisi olduğunu göstersede bence bu tamamen yanlış. Silas’ın tek gerçek aşkı bence Petrova. Silas onu geri almak için herşeyi yapacaktır.

3) Bonnie Bennett ölümden dönecek, bunu söylemem yeterli sanırım. Eğer bu söylediğim gerçekleşmezse en mutsuz kişilerden birisi de ben olacağım.Jeremy için 2 kere yaptılar..

Herkesin fikir ve düşüncelerini okumak için can atıyorum. Lütfen ön görüşlerinizi ve diziyi izledikten sonraki görüşlerinizi buradan paylaşın.

 

 
 
 
 
 
 

Sinem Soranlı (70 Posts)

İstanbul Teknik Üniversitesi Moda bölümünden mezunum. Moda ve Sinema konusunda oldukca kendime güveniyorum ve bilgilerimi sizlere aktarmak istiyorum. Bu fırsatı bana sundukları için Putur.com Yönetimine teşekkür ediyorum. Bana olan sorularınızı her daim email , google plus yada burada yorum kısmından iletebilirsiniz.


Etiketler:

Yorumlar

 1. şeyma diyor ki:

  Stefan ve Elena konusunda yanılıyosunuz bence.. Sitenizin ve dizinin dikkatli bir takipçisiyim ve asla böyle bir şey görmedim ben.

 2. Tezcan diyor ki:

  Bende Silas ve Katherine ‘e katılmıyorum.

 3. reyhan diyor ki:

  Bence Stefan ve Elena yorumu doğru ama Silas ve Katherine için;
  Silas Stefan ın görsel ikizi ise,Katherine de Elena nın görsel ikizi idi zaten,yani onların aşkı Stefan ve Elena’nın yansıması olabilir.

 4. ngfhf diyor ki:

  vampir günlükleri 5. sezon bölümleri saat kaçta ve hangi günde bilen varmı?

Yorum Yaz